Platin ÜyeARDA AŞ

İvedik Org. San. Bölg. Ağaçişleri Sitesi 1358. Sk. No: 40 Yenimahallle / Ankara
telefon (312) 395 40 27 1/  link ardapen.com 1/ 
faks (312) 394 51 19 1/ 
» Pimapen
» ARDAPEN A.Ş ,PVC kapı ve pencere sistemleri üretim ve montajı ile birlikte, ısıcam, ahşap iç kapı, çelik kapı,alüminyum doğrama, panjur..v.b alanlarda da müşterilerine komplike hizmet vermektedir.
ID: 128557
Firma Yetkilisi
Orhan GökdemirBu form ile firmanın eposta adresine mesaj iletebilirsiniz.
Hakkında
ARDA PVC A.Ş.

1988 yılı başlarında ARDA PVC PLASTİK DOĞRAMA ÇELİK KONSTRÜKSİYON İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş bünyesinde kurulan ARDAPEN Ostim Atisan Sanayi Sitesi’nde küçük bir atölyede faaliyetine başlamıştır. Bu küçük atölyede 1999 yılında Almanya'ya ihracat yapmaya başlayarak bilgi ve kalitesini ispatlatan ARDAPEN hızla büyüyerek yoluna devam etmiştir.

2001 yılının Nisan ayında Yenimahalle İvedik Caddesi üzerinde mülkiyeti kendisine ait olan 150 m2 üzerinde ürün yelpazesini sergilediği bir showroom açmıştır. Burası aynı zamanda şirket merkezidir.İleri teknolojisi, donanımlı bilgi birikimi, kalifiye personeli ve üstün kalitesiyle hızla büyüyen ARDAPEN 2002 yılının ortalarında İVEDİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE mülkiyeti kendisine ait olan 1500 m2 kapalı alanı olan fabrikasına taşınmıştır. Burada teknolojisini daha da geliştiren firmamız PVC Kapı ve Pencere Sistemleri üreten sektörün lider firmaları arasına girmiştir.

PVC doğramada;
Yerli profil olarak: KOMPEN kullanmaktadır.
İthal profil olarak: Almanya’nın pvc profil devi olan GEALAN markasını kullanmaktadır.

ARDAPEN A.Ş ,PVC kapı ve pencere sistemleri üretim ve montajı ile birlikte, ısıcam, ahşap iç kapı, çelik kapı,alüminyum doğrama, panjur..v.b alanlarda da müşterilerine komplike hizmet vermektedir.

Üretiminden montaj aşamasına kadar ileri teknoloji, yüksek bilgi ve kalitesiyle müşterisine hizmet veren ARDAPEN, kalitesini; TSE KALİTE UYGUNLUK BELGESİ, HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ; İMALATA YETERLİLİK BELGESİ ve MARKA TESCİL BELGELERİNİ alarak uluslararası düzeydeki üretimi, satış öncesi ve sonrası üstün kalitesini kontrol altına almış ve belgelendirmiştir.

2007 yılında mevcut makine parkının yanında ayrı bir birim olarak CNC makinalarda tam otomasyon sistemine geçen firmamız, günlük üretim kapasitesini 3500 metretüle çıkarmıştır.

Tüm Avrupa'ya ihracat yapma kararı alan frmamız 2009 yılında Almanya'da MAX ELEMENTE GMBH adında bir inşaat yapı malzemeleri ithalat ve ihracat firması kurmuştur.Böylece Avrupa'ya ihracatını artırarak devam etmektedir.

2010 yılı başlarında yatırımlarına devam eden firmamız Ardahan'da HACIALİ MODERN TARIM VE HAYVANCILIK İŞLETMELERİ LTD. ŞTİ adında bir şirket kurarak tarım ve hayvancılık et ve süt sığırcılığı, besi ve damızlık hayvan yetiştiriciliği işine girmiştir.Burada 250 dönüm arazi, modern ahırlar, gelişmiş süt sağım üniteleri, depolama ve üniteleri ve her türlü araç ve gereç ile donanımlı bir çiftlik mevcuttur.

ARDA A.Ş Yönetim Kurulu ülkesine ve milletine olan borcunu ödemek için daha fazla istihdam ve daha fazla üretim için siz değerli müşterilerinin katkısıyla yatırımlarına devam edecektir.
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran