Platin ÜyeANGORA AKRİLİK KÜVET

Rüzgarlı Cad. No:27/A Ulus / Ankara
telefon (312) 309 13 62 1/  link angorabanyo.com 1/ 
faks (312) 309 08 46 1/ 
» akrilik küvet
» Angora Akrilik Türk Halkının geleneksel banyo dizaynı ile Avrupa’da süre gelen banyo dizaynını ürünlerimizde birleştiren çalışmamız ve geleceğin banyo ürünlerini engin bir deneyim ile kapınıza getiriyoruz. İstenilen her ölçüde ve şekilde yapabild
ID: 128559
Firma Yetkilisi
Ali Osman YurdakulBu form ile firmanın eposta adresine mesaj iletebilirsiniz.
Hakkında
Angora Akrilik 1995 yılında Ankara’da kurulmuş bir limited şirkettir. Firmamız compact sistem, jakuzi, küvet, duş teknesi, kabin ve banyo dolabını üretimini Ankara’daki fabrikasında yapmaktadır.
Firmamız kurulduktan sonra Türkiye’de, Avrupa’da ve Asya’da faaliyet gösteren birçok firma ile çalışılmıştır. Bunun sonucunda elde edilen bilgi ve deneyimleri en iyi şekilde değerlendirerek ve diğer firmalarla yapılan iş birliği sayesinde bugün alanında Türkiye’nin en önemli üreticisi haline gelmiştir.
Angora Akrilik Türk Halkının geleneksel banyo dizaynı ile Avrupa’da süre gelen banyo dizaynını ürünlerimizde birleştiren çalışmamız ve geleceğin banyo ürünlerini engin bir deneyim ile kapınıza getiriyoruz. İstenilen her ölçüde ve şekilde yapabildiğimiz küvetleri, jakuzi sistemleri, duş tekneleri, kabinleri ve banyo dolapları ile inşaat sektöründe birçok yenilik getirmekteyiz. Rahat ödeme koşulları, montaj hizmeti, ürünlere göre altı yıla varan garanti süresiyle başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaeli olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.