Platin ÜyeBEY ÇAY

MERKEZ
İslampaşa Mahallesi Menderes Bulvarı No : 464/B
TEL & FAX : + 90 464 234 20 29 - 34 22 (Pbx)
FABRİKA 1 : BEYÇAY
Hisarlı Köyü PAZAR
TEL & FAX : +90 464 234 20 29
FABRİKA 2 : AKARÇAY
Akarsu Köyü MERKEZ Rize / Rize
telefon (464) 214 54 11 1/  link www.beycay.com 1/ 
faks (464) 214 54 12 1/ 
» Çay, Rize çay
» BEYÇAY Türk insanının vazgeçilmez içeceği olduğu sürece, bizim görevimiz günün her saatinde bütün sevdiklerinizle paylaşacağınız bir tat sunmaktadır. Türk damak tadına uygun olan , isminden ambalajına ve doyumsuz tadından sizlere hizmet ver
ID: 84688
Firma YetkilisiBu form ile firmanın eposta adresine mesaj iletebilirsiniz.
Hakkında
" Damağınızdaki Doyumsuz Tad"

1984 yılında çay sektöründeki özelleştirmenin ardından, 1987 yılında kurulan BEYÇAY, çay üretimi ile birlikte Rize’deki fabrika tesislerinde, günümüze kadar üretim, paketleme ve pazarlama faaliyetine başladı.

Ürün hizmet ve kalitesini her zaman ön planda tutan BEYÇAY, yıllarca gerek ürün kalitesi gerekse ürün çeşitleri ile ülkemiz insanlarına hizmet sunmaktadır.

Sektördeki diğer firmalara oranla çok daha ciddi çalışan ve gelişen dünyayı yakından takip eden bir anlayışa sahip BEYÇAY , tesislerinde dünya standardında üretim yapmakta ve tüketiciye paketlenmiş çay alanında yepyeni bir vizyon sunmaktadır. BEYÇAY 1987 yılından günümüze Pazar yapısının gerekleri doğrultusunda daha iyi hizmet verebilmek için kendi pazarlama şirketi tarafından gerçekleştirilen etkili dağıtım sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanınkadi vatandaşlarımıza doyumsuz tat BEYÇAY sunuluyor.

Çay pazarında iddialı bir marka olan BEYÇAY , Karadeniz’in en kaliteli çay yapraklarının özenle toplanıp harmanlanmasıyla üretiliyor. Türk damak tadına uygun lezzeti ve hoş kokusuyla çay keyfine tat katıyor. Biz BEYÇAY üreticisi olarak tüketicilerin beklentilerini karşılayan lezzetler sunmaktayız.

BEYÇAY Türk insanının vazgeçilmez içeceği olduğu sürece, bizim görevimiz günün her saatinde bütün sevdiklerinizle paylaşacağınız bir tat sunmaktadır.

Türk damak tadına uygun olan , isminden ambalajına ve doyumsuz tadından sizlere hizmet vermekte olduğumuz, Gıda Kodeksine , TSE ve Marka Tesciline sahip ürünlerimiz;

- BEYÇAY SÜZME FİLİZ

- BEYÇAY EXPORT

- BEYÇAY RİZE ÇAYI

- BEYÇAY ÇİÇEK

- TUĞRA FİLİZ

- TUĞRA GOLD

- TUĞRA TİRYAKİ

Afiyetle içilen BEYÇAY’ ı sektördeki rakiplerinden ayıran en önemli özellikler, tarımında kimyasal ilaç, imalatında katkı maddesi kullanılmadan üretilen BEY ÇAY’ ın tad ve KALİTESİDİR.

Günde iki bardak BEYÇAY , 4 elma , 5 soğan , 7 portakal yerine geçiyor. Bu şekilde kalp dostu antioksidan madde alındığını belirten uzmanlar , özellikle çocukların haftada en az 6 bardak çay içmesini öneriyor

Firmanın Yayınladığı İlanlar

Tam Ekran
Tam Ekran
Tam Ekran
Damak zevkinize bir seçenek daha, içinizi rahatlatacak ve yorgunluğunuzu atacak olan BEYÇAY RİZE çayını size öneriyoruz
Tam Ekran
Bizden sizlere günün her vaktinde keyifle içeceğiniz ekonomik lezzetlerden biri olan BEYÇAY TUĞRA FİLİZ çayını tatmanızı öneririz.